RENOVA

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa na rynku od 2005r. w branży instalacyjno- grzewczej. Istotą działalności RENOVA jest sprzedaż nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań. Aby sprostać wymaganiom klientów, starannie selekcjonujemy naszych dostawców, wybierając tylko najlepsze marki.

Jako że, zadowolenie klienta jest jednym z głównych celów firmy, nasze zespoły zapewnią Państwu fachowe doradztwo oraz rzetelną i profesjonalną obsługę. Stawiamy na pompy ciepła i wszelkiego rodzaju nowinki, które sprawiają że życie staje się łatwiejsze.

Przejdź do oferty

Kim są nasi klienci?

Instalatorzy

Firmy zajmujące się montażem i serwisem instalacji.​

DEWELOPERZY

Przedsiębiorcy, którzy budują domy i zarządza jącałym procesem. ​

INWESTORZY

Inwestorzy budowlani, którzy angażują się w procesy budowlane.

KLIENCI INDYWIDUALNI

Wszyscy zainteresowani budową, lub rozbudową instalcji grzewczych.

DLACZEGO MY?

Praca instalatora to niełatwe zadanie. Ciągłe zmagania z Klientami i zmieniającym się rynkiem mogą uprzykrzać pracę i zafundować kilka siwych włosów. Zapewne nie raz spotkałeś Klienta, który przeszukiwał Internet w poszukiwaniu tańszych produktów, bo Twoja oferta wydawała się nieatrakcyjna. Albo czekała Cię godzina tłumaczeń, bo wujek Google podpowiedział mu, co będzie dla niego najlepsze, oczywiście nie uwzględniając podstawowych parametrów, przez co nie do końca była to dobra opcja… Montaż zaplanowany, a okazuje się, że towaru brak, będzie za tydzień, ale w nieco wyższej cenie, bo akurat trafiłeś na niespodziewaną podwyżkę. Ech… ciężki dzień, tydzień, miesiąc? Nie pozwól, aby praca Cię wykańczała. Wynieś ją na wyższy poziom, bez zbędnego stresu i zyskaj więcej czasu na inne przyjemności!