Kompleksowa instalacja grzewcza i sanitarna

Jesteśmy liderem w branży systemów instalacyjnych. Naszą specjalizacją jest wykonywanie kompleksowych inwestycji, które łączą w sobie najefektywniejsze obecnie systemy grzewcze, wentylacyjne i klimatyzacyjne. Istotne jest, aby już na etapie projektowania całej instalacji grzewczej uwzględnić wszystkie wymagane elementy. Przygotowując się do wykonania zlecenia, zwracamy uwagę na wybrane typy urządzeń oraz przebieg i sposób ich instalacji na terenie obiektu.

Niezależnie, czy chodzi o montaż gruntowej pompy ciepła, powietrznej pompy ciepła, ogrzewania podłogowego, rekuperacji czy klimatyzacji, przed każdą usługą dokładnie planujemy działania, aby projekt był idealnie dopasowany do infrastruktury, a urządzenia zapewniały możliwie najekonomiczniejszą pracę. Dzięki temu jesteśmy w stanie obniżyć zarówno niepotrzebne koszty inwestycyjne, jak i eksploatacyjne, które wynikają z przewymiarowania instalacji.

Mniejsze zapotrzebowanie na energię cieplną pozwala na zastosowanie przykładowo pompy ciepła o „rozmiar” mniejszej. Nie oznacza to tylko zakupu tańszej pompy, ale również mniejsze dolne źródło do pompy ciepła, mniejsze średnice rur, pompy obiegowe o niższej wydajności (mniejszym zapotrzebowaniu na energię) itp… Finalnie do klienta trafia instalacja grzewcza, która charakteryzuje się niższymi kosztami inwestycyjnymi, a w późniejszym terminie – eksploatacyjnymi.

Decydując się na firmę RENOVA, otrzymają Państwo najlepiej skonfigurowaną instalację grzewczą charakteryzującą się najniższymi kosztami eksploatacyjnymi. Jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami pojawiającymi się w budownictwie. Nasz doświadczony monter instalacji sanitarnych i grzewczych wykona kompleksowy montaż powietrznej lub gruntowej pompy ciepła oraz pozostałych instalacji sanitarnych. Zapewniamy, że wszelkie wydatki inwestycyjne zostaną ograniczone do minimum